VIZINFORM.HUVIZINFORM.HU  



















 


Megújult a Vásárhelyi Pál síremlék
Adakoztak a mérnökök
2007-11-26 17:40:37
Kiss Miklós
Megújult a Vásárhelyi Pál síremlék A Magyar Mérnöki Kamara Vízgazdálkodási és Vízépítési Tagozatának, valamint Történeti Bizottságának a kezdeményezésére újjáépült a pusztulás szélére sodródott Vásárhelyi Pál emlékmű a Fiumei úti Nemzeti Sírkertben. Átadása 2007. november 22-én déli 12 órakor volt, rövid koszorúzási ünnepség keretében. Emlékbeszédet mondott Kóthay László vízügyi szakállamtitkár. Az újjáépítéshez szükséges anyagiakat a mérnökök közadakozása fedezte, főszponzora az ÖKO Rt. volt. Jelentős anyagi támogatást nyújtott a KvVM és a Mérnöki Kamara. A Magyar Mérnöki Kamara köszöni mindenkinek, aki támogatásával hozzájárult ennek a becses szakmai emléknek a megmentéséhez. / dr. Kováts Gábor elnök /

Nagyobb kép
 Kattints ide!

Nagyobb kép
 Kattints ide!

Nagyobb kép
 Kattints ide!
2007-11-26 17:40:37· Nyomtatható változat







  Facebook

Hírek

Felhasználónév

Jelszó






VASIVÍZ ZRt.
www.vasiviz.hu



Szegedi Vízmű Zrt.
www.szegedivizmu.hu



GYULAFI és Társa Kft.
www.gyulafi.hu



Lápoldal Kft.
www.lapoldal.hu






Hőtérkép Felhőkép Forrás: www.idokep.hu